İncek BellaPais Konutları

İncek BellaPais Konutları

Başkentin gözde bölgesi İncek’te, TOKİ Milletvekilleri konutları hemen yanında Bahçeşehir Koleji’nin karşısında, özgün mimarisiyle dikkat çeken ve 3 ayrı adada 105 bin metrekare inşaat, 30 bin metrekare arsa alanı üzerinde toplam 409 konuttan oluşan İncek BellaPais Konutları 3 adet dikey, 2 adet yatay blok olmak üzere 5 adet bloktan oluşuyor.


Dikey bloklarda katta 3+1, 4+1, 5+1 dairelerin yanı sıra, yatay bloğunda 3+1, 4+1 ve 5+1 teraslı ve bahçe dubleksler yer alıyor. Rezidans olarak projelendirilen diğer ada parselde ise, dikey ve yatay 2 blokta 1+1, 2+1 ve 3+1 teraslı dubleks ve bahçe dubleksleri  bulunuyor. 


İncek BellaPais’in farklı bir diğer özelliği ise dairelerde tavan yüksekliğinin net 3.20 metre, kapı yüksekliğininse net 2.60 metre olması.  Isıtma sistemi yerden ısıtma olarak yapılan konutlarda dairelerde vestiyer odası, çamaşır odası, yatak odasında ebeveyn giyinme odası, fonksiyonel dolaplar, mutfaklarda ankastre davlumbaz, ocak, fırın standart olarak yer alıyor. BellaPais’in her bloğunda kapalı otoparkın yanı sıra içinde kapalı yüzme havuzu, fitness center ve spa merkezi olan sosyal tesisler yer alıyor.  


İncek BellaPais Konutları, Ankaralıları yoğun iş temposundan ve stresinden uzaklaştıracak, çocuklarıyla birlikte farklı deneyimler yaşayacakları ve sürdürülebilir bir konut projesi. İncekBellaPais’te evlerin hemen yanı başında, çocuklarınızın köy hayatını deneyimleyebileceği, pencerelerinizden görünen doğal güzelliklerle zenginleşen bir Akdeniz köyünde yaşamanın keyfini vaat ediyoruz. BellaPais, Beşparmak Dağları’na sırtını vermiş Girne manzaralı sokaklarında tarih ve huzur kokan bir dağ köyüdür. Yaz-kış dünyanın her yerinden gelen turistleri ağırlayan bu köyde evler yüksek tavanlıdır, bahçelerinde limon, portakal, mandalina, incir ağaçları vardır, sokakların begonviller süsler. Adını, sözcük anlamı ‘güzel ülkeolan Akdeniz’in en güzel köylerinden biri Bellapais’ten alan projemizde de öne çıkan en önemli özelliklerinden biri proje alanının neredeyse yarısının sosyal yaşam alanlarına ayrılmış olması ve 8.500 metrekare alan üzerinde kurulan İncek BellaPais Köyü.